Oyun Rehberi

ASUS, Yeni Taşınabilir Monitörü ZenScreen Touch’u Duyurdu

SUS, artırılmış taşınabilir verimlilik ve cümbüş tecrübesi sunan yeni 15,6 inçlik taşınabilir Full HD monitorü ZenScreen Touch’ı duyurdu. 900 gram tartıya ve 9 mm inceliğe sahip taşınabilir monitör, dizüstü bilgisayar kullanıcılarına daha fazla verimlilik için ekstra bir ekran, akıllı telefon kullanıcıları için daha büyük bir görünüm ve konsol oyuncularına meskenden uzaktayken yüksek kaliteli oyun tecrübesinin tadını çıkarma imkânı sunuyor.

ZenScreen Touch, her bakış açısından canlı ve keskin imajlar sağlayan Full HD çözünürlüğe sahip bir IPS ekrana sahip olmasıyla göze çarpıyor. Süratli reaksiyon veren 10 nokta dokunmatik ekran, kaydırma, sürükleme ve kıstırma hareketlerine dayanak vererek kullanıcıların işlerini daha zahmetsiz, kolay ve verimli bir biçimde halletmelerini sağlıyor. IPS ekran ayrıyeten yenilikçi ZenScreenTouch uygulamasına da dayanak veriyor. Bu uygulama, Android telefonlardaki uygulamaları ekranda görüp denetim etme imkanı sağlayarak büyük ekranda üretkenliği artırıyor.


ZenScreen Touch, sahip olduğu USB-C ve Mikro HDMI irtibat noktalarıyla dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, oyun konsolları, tabletler ve kameralar dahil olmak üzere çok çeşitli aygıtlarla rahat temas imkânı sunuyor.

Monitör, kullanıcıların daha uzun üretkenlik ve cümbüş seansları almalarını sağlayan, tam şarjla 4 saatlik kullanım ömrüne sahip yerleşik 7800mAhpile sahip. ZenScreen Touch, busayede bağlı olduğu aygıtın bataryasını tüketmiyor ve uzun bir çalışma müddeti sunuyor.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu